Brawl Stars Indir Apk 2021 [Güncellenmiş]

Brawl Star Indir

Brawl Star Indir

Apk Adı

: Kavga yıldızları

Güncelleme Tarihi

: 7 Temmuz 2020

Çevrimdışı apk Sürümü

: v-28.189

Apk Kategorisi

: Aksiyon

Değerlendirme

: 4.3

MB Boyutu

: 149

Yükleme sayısı

  100.000.000

Geliştirici Adı

: Supercell

Android Uygulamasını İndirinŞimdi İndirin

Apple iOS Uygulamasını İndirinŞimdi İndirin

Daha Fazla İndirme Bağlantısı:

Özel Sunucu Modu (Sınırsız Altın ve Elmas):
Brawl Stars apk v29.258-109 Mod ÇözümüNasıl
Güncellenme Tarihi:  2 Nisan

Nulls Brawl Alpha 34.141 (Sınırsız Altın ve Elmas):
Brawl Stars apk v34.141 Nulls Alpha Mod Çözümü Nasıl
Güncellenme Tarihi:  17 Mart

* Not: Alfa sürümü, oyunun tamamlanmamış bir erken erişim sürümüdür ve birçok hata içerebilir.

Sınırsız Altın ve Elmas):

Brawl Stars apk v31.81 Nulls Mod ÇözümüNasıl 

Güncellenme Tarihi:  27 Kasım

* Not:  Online oyunlar açıktır.

Normal Sürüm:
Brawl Stars apk v34.141 SolutionHow

Çoğunlukla Google Play mağazasından tek bir oyuncu için Brawl stars apk oyunu, engelleri ve köylüleri vurarak, Mücevherleri toplayarak

İncelemem, bu Brawl Stars Game’in basit bir çocukluk şeker aşkı görünümlü oyun için çok fazla yükleme ve işaret olması. Ancak karakterimin Kuş Bakışı görünümü ve izlediği yol havalı görünüyor. GUI güzel görünüyor, ancak aynı zamanda Ubunto veya Linux üzerinde çalışan, modern görünümlü bir şey. Yükleme 513 MB’lık başka bir indirmeyi başlatıyor ve bu benim beğenime göre bir oyun için çok fazla alan.

Yükleme de biraz yavaş, oyun indir brawl stars yaklaşık 3 veya 4 dakika sürüyor, çoğunlukla ayıklanıyor. Başlangıç ​​da yavaş ama normal görünüyor. Kurulum aslında bir App store yüklüyor, bu da daha sonra Brawl Stars apk uygulamasını indirmemi gerektiriyor.

Şimdi Google’da oturum açmalıyım. Kurulumun arkasında, ekranda indirilecek diğer oyunların listesi bulunur. Bu can sıkıcı. Google’da bu yükleme ve oturum açma işlemi de yaklaşık 5 dakika sürüyor ve “Bilgi kontrol ediliyor. “Şimdi Google Play mağazasına giriş yaptım ve Brawl stars apk için üçüncü bir indirme ve yükleme başlangıcı görünüyor brawl stars hile apk indir. Bu çok kafa karıştırıcı. Bu 3. kurulum için 128MByte gerekli ve indirme çok yavaş brawl stars indir gameloop, bir dakika için% 15. Son olarak oyun müzikle yükleniyor. Tüm Mücevherleri toplayın. İlk seviye Karakterim yavaş yürüyor, ancak oyunun bildirdiği şekilde hızlanma ayarını değiştirmedim. Nesnelere kuş bakışı bakıp yürürüm. Görüntüde sorun yok, ancak hız yavaş ve fare kullanmak harika değil.

Bu oyun eğlenceli görünüyor, ancak gerçek atış ve yürüme çok yavaş. Diğer engellerin ve karakterlerin patlatılması eğlencelidir. Düşündüğüm gibi yükleme sırasında açılış ekranında görünen karakterlerden birini seçmeme izin vermiyor. Ayrıca, 1. seviyenin sonu çok garip ve nereye yürüyeceğinizi söylemek zor.

Google ile ilgili bir Windows Oyunu için çok fazla yer kapladım. 2GB’tan fazla disk alanı kapladı. Arka plandaki müzik iyi durumda ve oyunu alt etmiyor. Yollarda gezinmek ve kayaların etrafında yürümek yerine bu oyundan daha fazla kavga beklerdim.

Olmak için farklı bir karakter seçmeme izin vermesini gerçekten isterdim. Bu alanda, oyuncumun neler yapabileceğini söyleyen bildirim yardımı çok iyi değildi. Görünüşe göre her oyunun skorunu tutuyor ve beni diğerleriyle karşılaştırıyor, bu harika görünüyor. Bana Nintendo’daki Zelda’yı hatırlatıyor.

Havalı silahlara ve oyunun ve oyuncu yolunun havalı bir kuş bakışı görüntüsüne sahip basit bir oyun

 • Klasör konumunu belirtmek için özel yükleme seçeneğine izin verir
 • Harika basit grafikler
 • PC’lerde performansı artırmak için bildirimler vardır
 • Google Play Store’dan Yükleme Güvencesi

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach gibi popüler oyunların ultra başarılı geliştiricileri, Brawl stars indir bilgisayar yepyeni bir oyunla geri dönüyor.

Brawl Stars apk indir, dünyanın her yerinden oyuncuların nihai dövüşte savaşabilecekleri 3’e 3 yukarıdan aşağıya bir nişancı oyunudur! Oyunda ilerledikçe yeni karakterlerin kilidini açacak, dövüşçülerin istatistiklerini yükseltecek ve hatta yeni oyun modlarının kilidini açacaksınız!

NOT : Brawl stars indir şu anda yavaş bir şekilde piyasaya sürülüyor ve yalnızca Canadian App Store’da mevcut; Diğer ülkelerde oynayabildiğiniz anda sizi bilgilendireceğiz.

Oyun modları

Amaç, oynadığınız oyun moduna göre farklılık gösterir. Brawl stars indir’da dört farklı oyun modu vardır, ancak rastgele seçildikleri için hangi oyun modlarının herhangi bir zamanda size sunulacağı konusunda hiçbir kontrolünüz yoktur. İşte her oyun modunun kısa bir açıklaması.

Parçala ve Yakala

Her takım, rakip takımla savaşırken haritanın ortasından kristalleri kapmakla görevlendirilecek. Bir oyuncu öldüğünde, sahip oldukları tüm kristalleri savaş alanına bırakacaklar. 10 kristal toplayan ve 16 saniyelik geri sayım için onları tutan ilk takım maçı kazanır Brawl stars indir apk.

Soygun

Heist’te, ya savunma ya da hücum takımında olacaksınız. Savunma ekibi, saldıran ekibin tüm kristallerini koruyan kasayı açmasını önlemekten sorumludur.

Heist’in her maçı sadece 2,5 dakika sürer; Brawl stars indir apk Geri sayımın sonunda kasa hala duruyorsa, savunma ekibi galip gelecektir. Aksi takdirde, saldıran takım kazanır oyun indir brawl stars.

Ödül

Bounty, takım halinde yapılan iyi bir eski ölüm maçıdır. Rakipleri yenerek takımınız için yıldızları toplayın, ancak kendinizden atılmamaya çalışın. Maçın sonunda en çok yıldıza sahip olan takım galibiyet talep edecek!

Aşağı göster

3v3 olmayan tek oyun modu olan Showdown, ayakta kalan son kavgacının kazandığı brawl stars bluestacks indir, aslında 10 oyunculu ücretsiz bir oyundur!

Herkes sizi öldürmek için dışarı çıktığı ve yeniden dirilmeyeceğiniz için haritada dikkatlice dolaşın! Size rakiplerinize üstünlük sağlayacak güçlendiriciler içerdiğinden varillere dikkat edin.

Bir Hesaplaşma’da ne kadar uzun süre dayanırsanız, maçın sonunda alacağınız ödüller o kadar iyi olur. Sonuna kadar hayatta kalabilir misin?

Ipuçları ve Püf noktaları!

Brawl stars indir apk’ın çılgın ve eğlenceli dövüş sistemi, oyunun anlaşılmasını ve oynanmasını kolaylaştırırken ustalaşması zor. Her karakterin, sonsuz strateji olasılıklarına yol açan farklı yetenekleri, istatistikleri ve silahları vardır; ancak, hangi karakteri oynamayı severseniz sevin, bazı stratejiler sizi genel olarak çok daha iyi bir dövüşçü yapacaktır. Sizi olabileceğiniz en iyi dövüşçü yapmak için her mod için bazı kullanışlı ipuçları ve püf noktaları yazdım!

Oyun Etkinlikleri

Ekranınızın altındaki Brawl sekmesinin altında, oyun modlarına rastgele bir dizi oyun etkinliği aracılığıyla erişilebilir brawl stars hile apk indir.

Bu oyun etkinlikleri, etkinliğin sağ üst köşesindeki brawl stars hile apk indir yeşil metinle gösterilen (yukarıda gösterildiği gibi) yalnızca belirli bir süre için geçerlidir. Bir oyun etkinliği sona erdiğinde, oynamanız için yeni bir etkinlik brawl stars indir pc gerçekleşecektir. Bu tamamen farklı bir oyun modu veya farklı bir haritada aynı oyun modu olabilir.

Brawl Stars’ı ilk kez başlattığınızda, yalnızca bir oyun etkinliği yuvasına erişiminiz olacak ve diğer etkinlik yuvalarının kilidini açmanız gerekecek. Yeni kavgacılar toplayarak bunların kilidini açacaksınız. İkinci yuvanın kilidini açmak için üç dövüşçüye, üçüncü yuvanın kilidini açmak için beş kavgacıya ve dördüncü yuvanın kilidini açmak için sekiz dövüşçüye erişiminiz olması gerekir.

Kavgacılar

Brawlers, rakiplerinizle savaşmak için kullandığınız oyunda oynanabilir karakterlerdir. Her dövüşçünün farklı bir silahı, oyun stili ve onları benzersiz kılan süper yeteneği vardır.

Toplamda 15 farklı dövüşçü var; ancak oyuna yalnızca Shelly adlı bir Brawl stars indir bilgisayar’a erişimle başlayacaksınız. Brawl stars indir apk’ları açarak daha fazla kilidi açabilirsiniz.

Kavga Kutuları

Brawl Boxes, Brawl Stars’ın hazine sandıklarıdır ve açmak için 100 jeton veya 10 mücevher alırlar brawl stars bluestacks indir. Maç kazandıkça, kupalar topladıkça ve brawl stars hile apk indir seviye atladıkça madeni paralarla ödüllendirileceksiniz brawl stars apk; ancak mücevherler, uygulama içi satın alma yoluyla ödemeniz gereken birinci sınıf bir para birimidir oyun indir brawl stars.

Bir Brawl Box’ın içeriği rastgele ve birini açmak, yeni dövüşçülerin kilidini açmanıza veya hatta mevcut dövüşçülerinizi daha güçlü hale getirmek için yükseltmenize yardımcı olabilir. İşte bir Brawl Box’ta bulabileceğiniz ödüllerin hızlı bir listesi:

 • Yeni Brawlers : Bir Brawl Box içinde daha önce erişemediğiniz bir dövüşçüyle karşılaşabilirsiniz; bu olursa, o kavgacı olarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
 • Chips : Bir Brawl Box açarsanız ve zaten sahip olduğunuz bir dövüşçüyle ödüllendirilirseniz, bunun yerine size bir Chip verilir. Bu Çipler, henüz erişemediğiniz yeni dövüşçüleri satın almak için kullanılabilir. En ucuz dövüşçü yalnızca üç Fişe mal olur, ancak en pahalı karakterler 600’e mal olur. Aman tanrım!
 • İksir : Bu mor iksirler,brawl stars indir pc mevcut Savaşçılarınızı yükseltmek ve onları daha güçlü hale getirmek için kullanılır brawl stars apk. Her seferinde bir iksir alabilir, hatta şanslıysanız ve beşli paket alabilirsiniz.
Brawl Star Indir

Brawl Star Indir

Savaşçıları Yükseltmek

Tüm dövüşçüleriniz sağlık, hasar ve süper yetenek hasarı gibi başlangıç ​​istatistiklerine sahiptir, ancak bunlar değiştirilemez.

Brawl stars indir Box’ları açarak iksirler elde ettiğinizde, oyun indir brawl stars onları dövüşçünüzün verdiği hasarı artırmak ve hatta sağlıklarını iyileştirmek için kullanabilirsiniz.

Her istatistiğin ilk yükseltmesi size yalnızca bir iksire mal olacak, ancak bundan sonraki her yükseltme daha da pahalıya mal olacak. En sevdiğiniz dövüşçüleri seçin ve zor kazandığınız iksirlerinizi daha da iyi hale getirmek için biriktirin!

Kontrol modu

Oyunun içindeki ayarlar menüsüne girerek dövüşçülerini kontrol etme şeklini değiştirebilirsin. İki farklı kontrol grubu vardır ve size neyin daha doğal geldiğine bağlı olarak, bunlardan birini çok daha üstün bulabilirsiniz.

 • Joystick Modu : Parmağınızı ekranda herhangi bir yere sürükleyerek kavgacınızı sanal bir joystick ile hareket ettirin. Ateş etmek için bir hedefe dokunun.
 • Taşımak İçin Dokun: Kavgacınızı o konuma taşımak için ekrana dokunun brawl stars hile apk indir. Silahınıza nişan almak için parmağınızı sürükleyin ve ateş etmek için bırakın.

Bantlar

Brawl stars indir bilgisayarın ana menüsündeki sosyal sekmeye giderseniz, bir gruba katılma seçeneğiniz var brawl stars bluestacks indir. Şu an itibariyle, gruplar bir sohbet odası aracılığıyla diğer oyuncularla bağlantı kurmanın bir yoludur. Şu anda başka oyun içi bonus sağlanmamaktadır.

Premium Para Birimi

Brawl stars indir’da yalnızca bir premium para birimi var ve bu da Gems. 10 Mücevher içeren bir Brawl stars indir apk açabilirsiniz ve Mücevher almanın tek yolu bunları bir uygulama içi satın alma ile satın almaktır.

Çoğunlukla Google Play mağazasından tek bir oyuncu için BrawlStars oyunu, engelleri ve köylüleri vurarak, Mücevherleri toplayarak

İncelemem, bu BrawlStars Game’in basit bir çocukluk şeker aşkı görünümlü oyun için çok fazla yükleme ve işaret olması. Ancak karakterimin Kuş Bakışı görünümü ve izlediği yol havalı görünüyor. GUI güzel görünüyor, ancak aynı zamanda Ubunto veya Linux üzerinde brawl stars indir pc çalışan, modern görünümlü bir şey. Yükleme 513 MB’lık başka bir indirmeyi başlatıyor ve bu benim beğenime göre bir oyun için çok fazla alan.

Yükleme de biraz yavaş, yaklaşık 3 veya 4 dakika sürüyor, çoğunlukla ayıklanıyor. Başlangıç ​​da yavaş ama normal görünüyor. Kurulum aslında bir App store yüklüyor, bu da daha sonra BrawlStars uygulamasını indirmemi gerektiriyor. Şimdi Google’da oturum açmalıyım brawl stars hile apk indir. Kurulumun arkasında, ekranda indirilecek diğer oyunların listesi bulunur. Bu can sıkıcı. Google’da bu yükleme ve oturum açma işlemi de yaklaşık 5 dakika sürüyor ve “Bilgi kontrol ediliyor.

“Şimdi Google Play mağazasına giriş yaptım ve BrawlStars için üçüncü bir indirme ve yükleme başlangıcı görünüyor. Bu çok kafa karıştırıcı. Bu 3. kurulum için 128MByte gerekli ve indirme çok yavaş, bir dakika için% 15. Son olarak oyun müzikle yükleniyor. Tüm Mücevherleri toplayın. İlk seviye Karakterim yavaş yürüyor, ancak oyunun bildirdiği şekilde hızlanma ayarını değiştirmedim.

Nesnelere kuş bakışı bakıp yürürüm. Görüntüde sorun yok, ancak hız yavaş ve fare kullanmak harika değil. Bu oyun eğlenceli görünüyor, ancak gerçek atış ve yürüme çok yavaş. Diğer engellerin ve karakterlerin patlatılması eğlencelidir. Düşündüğüm gibi yükleme sırasında açılış ekranında görünen karakterlerden birini seçmeme izin vermiyor. Ayrıca, 1. seviyenin sonu çok garip ve nereye yürüyeceğinizi söylemek zor.

Google ile ilgili bir Windows Oyunu için çok fazla yer kapladım. 2GB’tan fazla disk alanı kapladı. Arka plandaki müzik iyi durumda ve oyunu alt etmiyor. Yollarda gezinmek ve kayaların etrafında yürümek yerine bu oyun indir brawl stars oyundan daha fazla kavga beklerdim. Olmak için farklı bir karakter seçmeme izin vermesini gerçekten isterdim. Bu alanda, oyuncumun neler yapabileceğini söyleyen bildirim yardımı çok iyi değildi. Brawl stars indir apk görünüşe göre her oyunun skorunu tutuyor ve beni diğerleriyle karşılaştırıyor, bu harika görünüyor. Bana Nintendo’daki Zelda’yı hatırlatıyor.

Brawl Star Indir

Brawl Star Indir

Özellikleri:

Havalı silahlara ve oyunun ve oyuncu yolunun havalı bir kuş bakışı görüntüsüne sahip basit bir oyun

 • Klasör konumunu belirtmek için özel yükleme seçeneğine izin verir
 • Harika basit grafikler
 • PC’lerde performansı artırmak için bildirimler vardır
 • Google Play Store’dan Yükleme Güvencesi

Clash of Clans, Clash Royale ve Boom Beach gibi popüler oyunların ultra başarılı geliştiricileri, Brawl Stars adlı yepyeni bir oyunla geri dönüyor.

Brawl Stars, dünyanın her yerinden oyuncuların nihai dövüşte savaşabilecekleri 3’e 3 yukarıdan aşağıya bir nişancı oyunudur! Oyunda ilerledikçe yeni karakterlerin kilidini açacak, dövüşçülerin istatistiklerini yükseltecek ve hatta yeni oyun modlarının kilidini açacaksınız!

NOT : Brawl Stars şu anda yavaş bir şekilde piyasaya sürülüyor ve yalnızca Canadian App Store’da mevcut; Diğer ülkelerde oynayabildiğiniz anda sizi bilgilendireceğiz.

 • Ücretsiz – Şimdi İndirin

Oyun modları

Amaç, oynadığınız oyun moduna göre farklılık gösterir. Brawl stars indir apk’da dört farklı oyun modu vardır, ancak rastgele seçildikleri için hangi oyun modlarının herhangi bir zamanda size sunulacağı konusunda hiçbir kontrolünüz yoktur brawl stars apk. İşte her oyun modunun kısa bir açıklaması.

Parçala ve Yakala

Her takım, rakip takımla savaşırken haritanın ortasından kristalleri kapmakla görevlendirilecek. Bir oyuncu öldüğünde, sahip oldukları tüm kristalleri savaş alanına bırakacaklar. 10 kristal toplayan ve 16 saniyelik geri sayım için onları tutan ilk takım maçı kazanır.

Soygun

Heist’te, ya savunma ya da hücum takımında olacaksınız. Savunma ekibi, saldıran ekibin tüm kristallerini koruyan kasayı açmasını önlemekten sorumludur.

Heist’in her maçı sadece 2,5 dakika sürer; Geri sayımın sonunda kasa hala duruyorsa, savunma ekibi galip gelecektir. Aksi takdirde, saldıran takım kazanır brawl stars hile apk indir.

Ödül

Bounty, takım halinde yapılan iyi bir eski ölüm maçıdır brawl stars apk. Rakipleri yenerek takımınız için yıldızları toplayın, ancak kendinizden atılmamaya çalışın brawl stars indir pc. Maçın sonunda en çok yıldıza sahip olan takım galibiyet talep edecek!

Aşağı göster

3v3 olmayan tek oyun modu olan Showdown, oyun indir brawl stars ayakta kalan son kavgacının kazandığı, aslında 10 oyunculu ücretsiz bir oyundur!

Herkes sizi öldürmek için dışarı çıktığı ve yeniden dirilmeyeceğiniz için haritada dikkatlice dolaşın! Size rakiplerinize üstünlük sağlayacak güçlendiriciler içerdiğinden varillere dikkat edin.

Bir Hesaplaşma’da ne kadar uzun süre dayanırsanız, maçın sonunda alacağınız ödüller o kadar iyi olur. Sonuna kadar hayatta kalabilir misin?

Ipuçları ve Püf noktaları!

Brawl stars indir’ın çılgın ve eğlenceli dövüş sistemi, oyunun anlaşılmasını ve oynanmasını kolaylaştırırken ustalaşması zor. Her karakterin, sonsuz strateji olasılıklarına yol açan farklı yetenekleri, istatistikleri ve silahları vardır; ancak, hangi karakteri oynamayı severseniz sevin, bazı stratejiler sizi genel olarak çok daha iyi bir dövüşçü yapacaktır. Sizi olabileceğiniz en iyi dövüşçü yapmak için her mod için bazı kullanışlı ipuçları ve püf noktaları yazdım!

Oyun Etkinlikleri

Ekranınızın altındaki Brawl stars indir bilgisayar sekmesinin altında, oyun modlarına rastgele bir dizi oyun etkinliği aracılığıyla erişilebilir.

Bu oyun etkinlikleri, etkinliğin sağ üst köşesindeki yeşil metinle gösterilen (yukarıda gösterildiği gibi) yalnızca belirli bir süre için geçerlidir. Bir oyun etkinliği sona erdiğinde, oynamanız için yeni bir etkinlik gerçekleşecektir brawl stars indir gameloop. Bu tamamen farklı bir oyun modu veya farklı bir haritada aynı oyun modu olabilir.

Brawl stars indir apk’ı ilk kez başlattığınızda brawl stars apk, yalnızca bir oyun etkinliği yuvasına erişiminiz olacak ve diğer etkinlik yuvalarının kilidini açmanız gerekecek. Yeni kavgacılar toplayarak bunların kilidini açacaksınız. İkinci yuvanın kilidini açmak için üç dövüşçüye brawl stars indir pc, üçüncü yuvanın kilidini açmak için beş kavgacıya ve dördüncü yuvanın kilidini açmak için sekiz dövüşçüye erişiminiz olması gerekir brawl stars hile apk indir.

Kavgacılar

Brawlers, rakiplerinizle savaşmak için kullandığınız oyunda oynanabilir karakterlerdir. Her dövüşçünün farklı bir silahı, oyun stili ve onları benzersiz kılan süper yeteneği vardır.

Toplamda 15 farklı dövüşçü var; ancak oyuna yalnızca Shelly adlı bir Brawler’a erişimle başlayacaksınız. Brawl Box’ları açarak daha fazla kilidi açabilirsiniz.

Kavga Kutuları

Brawl Boxes, brawl stars hile apk indir’ın hazine sandıklarıdır ve açmak için 100 jeton veya 10 mücevher alırlar. Maç kazandıkça, kupalar topladıkça ve seviye atladıkça madeni paralarla ödüllendirileceksiniz; ancak mücevherler, uygulama içi satın alma yoluyla ödemeniz gereken birinci sınıf bir para birimidir.

Bir Brawl Box’ın içeriği rastgele ve birini açmak, yeni dövüşçülerin kilidini açmanıza veya hatta mevcut dövüşçülerinizi daha güçlü hale getirmek için yükseltmenize yardımcı olabilir brawl stars indir gameloop. İşte bir Brawl Box’ta bulabileceğiniz ödüllerin hızlı bir listesi:

 • Yeni Brawlers : Brawl stars indir apk içinde daha önce erişemediğiniz bir dövüşçüyle karşılaşabilirsiniz; bu olursa, o kavgacı olarak hemen oynamaya başlayabilirsiniz.
 • Chips : Bir Brawl Box açarsanız ve zaten sahip olduğunuz bir dövüşçüyle ödüllendirilirseniz, bunun yerine size bir Chip verilir. Bu Çipler, henüz erişemediğiniz yeni dövüşçüleri satın almak için kullanılabilir. En ucuz dövüşçü yalnızca üç Fişe mal olur, ancak en pahalı karakterler 600’e mal olur. Aman tanrım!
 • İksir : Bu mor iksirler, mevcut Savaşçılarınızı yükseltmek ve onları daha güçlü hale getirmek için kullanılır. Her seferinde bir iksir alabilir, hatta şanslıysanız ve beşli paket alabilirsiniz.

Savaşçıları Yükseltmek

Tüm dövüşçüleriniz sağlık, hasar ve süper yetenek hasarı gibi başlangıç ​​istatistiklerine sahiptir brawl stars apk, ancak bunlar değiştirilemez.

Brawl stars indir bilgisayar’ları açarak iksirler elde ettiğinizde, onları dövüşçünüzün verdiği hasarı artırmak ve hatta sağlıklarını iyileştirmek için kullanabilirsiniz.

Her istatistiğin ilk yükseltmesi size yalnızca bir iksire mal olacak, ancak bundan sonraki her yükseltme daha da pahalıya mal olacak. En sevdiğiniz dövüşçüleri seçin ve zor kazandığınız iksirlerinizi daha da iyi hale getirmek için biriktirin brawl stars indir gameloop!

Kontrol modu

Oyunun içindeki ayarlar menüsüne girerek dövüşçülerini kontrol etme şeklini değiştirebilirsin. İki farklı kontrol grubu vardır ve size neyin brawl stars indir pc daha doğal geldiğine bağlı olarak, bunlardan birini çok daha üstün bulabilirsiniz.

 • Joystick Modu : Parmağınızı ekranda herhangi bir yere sürükleyerek kavgacınızı sanal bir joystick ile hareket ettirin. Ateş etmek için bir hedefe dokunun.
 • Taşımak İçin Dokun: Kavgacınızı o konuma taşımak için ekrana dokunun. Silahınıza nişan almak için parmağınızı sürükleyin ve ateş etmek için bırakın.

Bantlar

Brawl stars indir bilgisayar’ın ana menüsündeki sosyal sekmeye giderseniz, bir gruba katılma seçeneğiniz var. Şu an itibariyle brawl stars apk, gruplar bir sohbet odası aracılığıyla diğer oyuncularla bağlantı kurmanın bir yoludur. Şu anda başka oyun içi bonus sağlanmamaktadır.

Premium Para Birimi

Brawl stars indir’da yalnızca bir premium para birimi var ve bu da Gems. 10 Mücevher içeren bir Brawl Box açabilirsiniz ve Mücevher almanın tek yolu bunları bir uygulama içi satın alma ile satın almaktır.